Preskočiť na obsah
Slavomír Rožok

Priemyselná výroba

Slavomír Rožok

Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

Obec
Slanské Nové Mesto
Od roku
2026
IČO
57 935 564

Slavomír Rožok

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
044 18 Slanské Nové Mesto
Na trhu od
6. októbra 2026
IČO
57 935 564
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 16.28)
Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

Podnikanie v číslach

2026
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Slavomír Rožok

Slavomír Rožok – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Slanské Nové Mesto. Podniká od 6. októbra 2026.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu“ (16.28). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých….

Základné údaje

Obchodné meno
Slavomír Rožok
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
57 935 564
Dátum vzniku
6. októbra 2026
Miesto podnikania
044 18 Slanské Nové Mesto
Živnostenský register
Okresný úrad Košice-okolie, vložka č. 830-28952
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 16.28)
Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 8. októbra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Slavomír Rožok zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Slavomír Rožok?

Miesto podnikania je v obci 044 18 Slanské Nové Mesto.

Čím sa Slavomír Rožok zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu“ (16.28). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých….

Aké je IČO – Slavomír Rožok?

IČO je 57 935 564.

Odkedy podniká Slavomír Rožok?

Podnikanie začalo 6. októbra 2026.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Slavomír Rožok podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese slavomir-rozok.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.